
Bella Elite Sandy Gray 3-Months Lenses 2s
Specifications
| Water Content | 38% |
| Base Curve | 8.6mm |
| Diameter | 14.5mm |
| Central Thickness | 0.07 (-3.00D) |
| Permeability | 12 |
| Transmissibility | 95% |
| Look | Natural Looking |
| Lens Material | Polymacon |
Original: $32.47
-65%$32.47
$11.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Water Content | 38% |
| Base Curve | 8.6mm |
| Diameter | 14.5mm |
| Central Thickness | 0.07 (-3.00D) |
| Permeability | 12 |
| Transmissibility | 95% |
| Look | Natural Looking |
| Lens Material | Polymacon |















